Arvustused EroFertil

 • Janek
  Nooruses ei hinnanud ta tervist, riietus kergesti. Kord pidin miinuskraadidel kaua külmas seisma. Esiteks algasid erektsiooniprobleemid, seejärel sagenes urineerimistung. Käisin uroloogi juures, ta nõustas EroFertili. alguses ei uskunud ma kapslite efektiivsusse, kuid pärast kuuajalist kasutamist kadusid kõik probleemid.
  EroFertil
 • Urmas
  Pikka aega ei olnud pidevat tüdrukut, seks 1-2 korda kuus. Algasid probleemid, huvi läheduse vastu kadus. Erektsioon muutus ebastabiilseks ja võib kaduda kõige ebasobivamal hetkel. Ilmus pidev partner, kuid probleemid potentsi tekitasid ebamugavusi. Tellisin erofertil, pärast kasutamist oli potentsi taastunud.
  EroFertil
 • Kristo
  Erektsiooniprobleemid diagnoosis arst viljatuse. Ei teadnud, mida teha. Ta võttis sünteetilisi narkootikume, kuid selle mõju oli null. Soovitati EroFertil. Algul oli mul piinlik, et seda müüakse ainult Internetis. Kuid pärast ravikuuri lõpetamist jäin rahule. Vastupidavus voodis on suurenenud. Seemnerakud muutusid aktiivseks. Plaanime abikaasaga last.
  EroFertil
 • Laura
  Abikaasal oli voodis probleeme. Algasid kompleksid, närvivapustused. Sõber soovitas erofertil-d. Abikaasa oli selle ravivahendi suhtes skeptiline. Kuid pärast nädala kasutamist erektsioon intensiivistus, vahekord pikenes.
  EroFertil
 • Katrin
  EroFertil kapslid töötavad tõesti kompleksis. Erektsioonihäired kadusid, urineerimine muutus regulaarseks, hakkasin lähedusest tõeliselt rõõmu tundma. Märkasin, et emotsionaalne stress oli kadunud, saan täielikult oma partnerile keskenduda.
  EroFertil
Kasutaja hinnang EroFertil
4.8
20